Działalność naszej Firmy rozpoczęliśmy w 1997 roku. Obejmujemy zasięgiem rynek krajowy i międzynarodowy. Systematycznie poszerzając grono naszych klientów i dostawców. Posiadamy obecnie dwa odziały sprzedaży bezpośredniej z dużymi chłodnio-magazynami; w Tychach Śląska Giełda Kwiatowa, w Częstochowie Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska.  ( KONTAKT )

Priorytetem naszej działalności jest rozpowszechnianie i umożliwianie naszym Klientom zakupu kwiatów ciętych i zieleni dekoracyjnej bezpośrednio z Holandii przez system internetowy on-line. Możliwe to jest po otrzymaniu od nas odpowiednich loginów dostępu - całkowicie bezpłatnie.

Korzyści z tego rozwiązania są następujące :

1 - Oszczędność pieniędzy. Ceny niższe o około 30 % od cen rynkowych. Związane to jest z niską marżą Firmy Polak Kwiaty na poziomie 10%, brakiem dodatkowych kosztów obsługi,
a podczas promocji i przecen; ceny niższe o około 50 %.
2 - Dostęp do wyjątkowego i nieograniczonego asortymentu z całego świata.
3 - Oszczędność czasu; możliwość zamawiania we własnym domu lub w firmie.

To nowatorskie rozwiązanie usprawnia i zwiększa możliwość handlu kwiatami ciętymi i zielenią dekoracyjną, a przede wszystkim doprowadza do zadowolenia Naszych Klientów !

Dodatkowo, oferujemy Państwu możliwość odbioru towaru na raty bez ponoszenia dodatkowych kosztów przechowania z naszych chłodnio-magazynów w oddziałach Firmy.

W ostatnim czasie uruchomiliśmy nową usługę:
Dowieziemy kwiaty do Ciebie

poniedzia?ek, 16 wrze?nia 2019
Edyty, Kamili
Do święta:

Aktualny kurs EUR według ING Banku

Odwiedziło nas już: 19958 klientów.